.
 
Наша адреса: 61106, м. Харків, вул. Роганська, 17









 


2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

В шкільному етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін брали участь 38 учнів 3-4-х класів та 178 учнів 6-11-х класів, що складає 41 % від загальної кількості учнів 3-11-х класів, з них - 67 учнів брали участь в декількох предметних олімпіадах.
В ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін брали участь 56 учнів, з яких:
посіли І місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з географії
*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з хімії
*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з основ економіки

посіли ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

*Козій Олег – 9 клас - олімпіада з історії
*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з біології
*Сопітько Маргарита – 9 клас – олімпіада з основ економіки
*Іващенко Катерина – 10 клас – олімпіада з основ економіки

посіли ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

*Сухорукова Анастасія – 10 клас - олімпіада з трудового навчання
*Козій Олег – 9 клас - олімпіада з географії
*Яїцька Олена – 10 клас – олімпіада з географії
*Осипова Вікторія – 10 клас - олімпіада з географії
*Сабліна Альона – 10 клас - олімпіада з математики
*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з фізики
*Олійник Денис – 11 клас - олімпіада з екології
*Іванова Альона – 9 клас - олімпіада з хімії
*Баранцевич Наталія – 10 клас - олімпіада з хімії
*Самошко Павло – 9 клас - олімпіада з астрономії
*Сабліна Альона – 10 клас - олімпіада з основ економіки

################################################

Список учителів, які підготували переможців ІІ (районного) етапу 
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

*Постільна Алла Петрівна - основи економіки, географія;
*Ракитянський Артем Борисович - біологія;
*Ісаєва Галина Станіславівна - екологія, хімія;
*Братковська Світлана Миколаївна - математика;
*Суходольська Юлія Євгенівна - трудове навчання;
*Зуєва Світлана Миколаївна - історія;
*Омельченко Олена Анатоліївна - фізика, астрономія.

################################################

/Files/images/--Cамошко.jpgВітаємо!

Самошко Павла, учня 9-А класу, який посів І місце на ІІІ (обласному)  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

 

***************************************************************

Вітаємо !

Путренко Марину (8-А клас) і Путренко Анну (10-А клас) з перемогою у Кубку Харківської області із спортивної акробатики (ІІ місце) 10-11 березня 2012 року