.
 
Наша адреса: 61106, м. Харків, вул. Роганська, 17









2012/2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 


18 травня 2013 року
пройшло свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, малої академії наук
«Парад зірок»

 

Нагороджені учні:

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
1. Самошко Павло, учень 10-А класу, - географія, біологія, хімія (І місце),
фізика (ІІ місце).
2. Хлуєва Анастасія, учениця 8-Б класу, - біологія, російська мова
та література (ІІІ місце).
3. Козлова Ксенія, учениця 9-А класу, економіка (І місце).
4. Сопітько Маргарита, учениця 10-А класу, економіка (ІІ місце).
5. Решетняк Ліна, учениця 11-А класу, російська мова та література (ІІ місце).
6. Іванова Алоьна, учениця 10-А класу, педагогіка і психологія (ІІ місце).
7. Гавриленко Ігор, учень 8-Б класу, історія (ІІ місце).
8. Федоренко Дар’я, учениця 7-А класу, математика (ІІІ місце).
9. Осипова Вікторія, учениця 11-А класу, правознавство (ІІІ місце).

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
1. Самошко Павло, учень 10-А класу, - географія, біологія, хімія, фізика.

 

Переможці конкурсів та турнірів:
 

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів (ІІ місце), турнір юних фізиків (І місце) – Самошко Павло та Іванова Альона, учні 10-А класу.

Районний етап VІ міського конкурсу знавців української мови для учнів 8-11 класів (ІІ місце) – Балабан Ангеліна, учениця 10-А класу.

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.. Т.Шевченка (ІІІ місце) – Ахалая Марина, учениця 8-Б класу.

Районний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика - Ієвлева Дар’я, учениця 3-Б класу, (ІІІ місце);
Юхман Вероніка, учениця 5-Б класу, (ІІ місце);
Ахалая Марина, учениця 8-Б класу, (ІІІ місце).

Районний конкурс дослідницьких робіт учнів 6-8 класів, номінація «Екологія» - Гавриленко Ігор , учень 8-Б класу, (ІІмісце).

Переможеці І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України :
1. Осипова Вікторія, учениця 11-А класу, секція «Фольклористика» (І місце).
2. Самошко Павло, учень 10-А класу, секція «Макроекономіка
та мікроекономіка» (І місце).
3. Козій Олег, учень 10-А класу, секція «Макроекономіка та мікроекономіка» (ІІ місце).
4. Андрєєв Володимир, учень 10-А класу, секція «Історія України» (ІІІ місце).

      

 

   

 

    
 

 

Нагороджені вчителі:

Борисова А.А., учитель української мови та літератури,

Бровченко І.В., учитель початкових класів,

Волювач О.Г., учитель математики,

Гелла А.О., учитель української мови та літератури, 

Дубинка Р.Г., учитель української мови та літератури,

Зуєва С.М., учитель історії та правознавства,

Ісаєва Г.С., учитель  хімії та біології,

Омельченко О.А., учитель фізики,

Постільна А.П., учитель географії та економіки,

Сироп’ятова Л.Д., учитель російської мови,

Скачкова Л.В., учитель російської мови та світової літератури,

Шепель Л.Ю., практичний психолог.

    

 

    

 

    

 

    

 

Проведено шкільний етап учнівських олімпіад з базових дисциплін, в якому взяло участь  38 учнів 3-4-х класів та 178 учня 6-11-х класів, що складає 48% від загальної кількості учнів 3-11-х класів, з них - 67 учнів брали участь в декількох предметних олімпіадах.

 

У районному етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін брали участь – 51 учень, серед них 25 учнів у декількох районних олімпіадах; найбільшу активність участі в районних олімпіадах виявили:
Федоренко Дар’я, учениця 7-А класу, – 3 олімпіади; 
Багдошвілі Софія, учениця 8-Б класу, – 4 олмпіади;
Хлуєва Анастасія, учениця 8-Б класу, – 4 олмпіади;
Гавриленко Ігор, учень 8-Б класу, – 4 олмпіади;
Гасанов Руслан, учень 9-А класу, – 5 олімпіад;
Білозьоров Олександр, учень 9-А класу, – 4 олімпіади;
Самошко Павло, учень 10-А класу, - 7 олімпіад;
Козій Олег, учень 10-А класу, – 4 олімпіади;
Іванова Альона, учениця 10-А класу, – 8 олімпіад;
Осипова Вікторія, учениця 11-А класу, - 6 олімпіад;
Баранцевич Наталія, учениця 11-А класу, - 4 олімпіади; 
Сабліна Альона, учениця 11-А класу, - 4 олімпіади.

 

   На районному етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін посіли призові місця: 
- Федоренко Дар’я, учениця 7-А класу, ІІІ місце з математики (вчитель Волювач О.Г.)
- Хлуєва Анастасія, учениця 8-Б класу, - ІІІ місце з біології (вчитель Ісаєва Г.С.), ІІІ місце з російської мови та літератури(вчителі Скачкова Л.В., Сироп’ятова Л.Д.);
- Козлова Ксенія, учениця 9-А класц, - І місце з економіки (вчитель Постільна А.П.);
- Самошко Павло, учень 10-А класу, - І місце з географії, економіки (вчитель Постільна А.П.), І місце з хімії, біології  (вчитель Ісаєва Г.С), ІІ місце з фізики (вчитель Омельченко О.А.);
- Сопітько Маргарита, учениця 10-А класу,  - ІІ місце з економіки (вчитель Постільна А.П.);
- Решетняк Ліна, учениця 11-А класу, - ІІ місце з російської мови та літератури (вчитель Скачкова Л.В.)

 

   У районному турнірі юних винахідників та раціоналізаторів Самошко Павло та Іванова Альона, учні 10-А класу, посіли ІІ місце.

   Самошко Павло, учень 10-А класу, у складі команди району отримав Диплом ІІІ ступеню Міського турніру юних географів та Міського турніру юних фізиків.

 

Члени шкільного наукового товариства брали участь:

у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка команда учнів-переможців шкільного етапу у складі 7 учнів 5-11-х класів, Ахалая Марина, учениця 8-Б класу, посіла ІІІ  місце;
у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика команда учнів-переможців шкільного етапу  у складі 9 учнів 3-11 класів; Ієвлева Дар’я, учениця 3-Б класу, посіла ІІІ місце; Юхман Вероніка, учениця 5-Б класу, посіла І місце;
у районному етапі конкурсу знавців української мови Балабан Ангеліна, учениця 10-А класу, посіла І місце та взяла участь у міському етапі конкурсу;

 

у Всеукраїнському природничому конкурсі “Колосок - 2012” - 119 учнів 3-11-х класів (координатори – Сухомлін Т.І., Омельченко О.А.);
у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус» - 2012 – 103 учня 9-11 класів;
у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч» - 85 учнів 5-11 класів;
у Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» - 83 учня 2-6 класів;
у Всеукраїнському конкурсі «Бобер» - 7 учнів 4-11 класів;
олімпіада з української мови «Олімпус» - 55 учнів 5-9 класів;
олімпіада з української літератури «Олімпус» - 37 учнів 5-9 класів;
у районному етапі фестивалю ораторського мистецтва за темою «Книга чи Інтернет – найкращий винахід людства?» серед учнів 10–11–х класів брала участь Іванова Альона, учениця 10-А класу;

 

на районний конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук було представлено 6 робіт:
*Андрєєва Володимира, учня 10-А класу, відділення історії України, секція – історія України, з науково-дослідницькою роботою за темою: “ Севастопольська трагедія. 
35 Берегова батарея ” (керівник – Зуєва С.М., учитель історії та правознавства);
*Самошка Павла, учня 10-А класу, відділення економіки, секція – мікроекономіка та макроекономіка, з науково-дослідницькою роботою за темою: “Конкурентоспроможність продукції  Харківського підприємства «Слобожанський  миловар»  та аналіз ринку мила в Україні ” (керівник – Постільна А.П., учитель географії та економіки);
*Козія Олега, учня 10-А класу, відділення економіки, секція – мікроекономіка та макроекономіка, з науково-дослідницькою роботою за темою: “ Реклама як засіб просування товару на ринок ” (керівник – Постільна А.П., учитель географії та економіки);
*Лук’янченко Анну, ученицю 10-А класу, відділення мовознавства, секція – англійська мова,з науково дослідницькою роботою за темою: “ Порівняльна характеристика природи в романах Джейн Остін «Гордість і упередження» та Шарлоти Бронте «Джейн  Ейр»” (керівник –Бикова В.Д., учитель англійської мови);
тепанову Дар’ю , ученицю 11-А класу, відділення мовознавства, секція – англійська мова,з науково дослідницькою роботою за темою: “ Стилістичний та соціолінгвістичний аналіз американського фольклору ” (керівник – Ломоносова Г.М., учитель англійської мови);
*Осипову Вікторію, ученицю 11-А класу, відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, секція – фольклористика,  з науково дослідницькою роботою за темою: “ Поетика української загадки” (керівник – Гелла А.О., учитель української мови та літератури);
перемогли  в районному етапі та братимуть участь в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт унів-членів МАН Самошко Павло, Козій Олег, Осипова Вікторія.