.
 
Наша адреса: 61106, м. Харків, вул. Роганська, 17









Олімпіади та конкурси

2014/2015 навчальний рік

Підсумки участі учнів у конкурсах

  • у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка команда учнів-переможців шкільного етапу у складі 7 учнів 5-11-х класів: Осика Софія – ІІ місце (вчитель Дубинка Р.Г.), Журій Д. – ІІІ місце (вчитель Гелла А.О.), Баранцевич Є. – 4 місце (вчитель Дубинка Р.Г.);
  • у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика команда учнів-переможців шкільного етапу  у складі 2 учнів 3-4 класів;
  • у районному етапі конкурсу знавців української мови у складі 4 учнів 8-11 класів:
    Хлуєва А. – І місце (вчитель Дубинка Р.Г.);
  • у районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням 2 учня – у номінації «Література», 1 учень – у номінації «Історія України»;
  • у Всеукраїнському природничому конкурсі “Колосок - 2014” -  учнів 3-11-х класів (координатори – Сухомлін Т.І., Омельченко О.А.);
  • у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»  – 54 учня 5-11 класів;
  • у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч» - 44 учня 3-11 класів;
  • у Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» -  22 учня;
  • у Всеукраїнському конкурсі «Бобер» -  15 учнів;
  • у районному етапі фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11–х класів брала участь Мироненко Анастасія, учениця 10-Б класу.

Учні школи взяли участь в багатьох художньо-естетичних конкурсах, а саме:

  • в обласному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя Батьківщина – Україна” (напрям “Козацькому роду нема переводу”)– Холодкова Т., учениця 10-А класу, стала лауреатом;
  • в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської                 та студентської молоді “А ми тую славу збережемо”, присвяченої 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників – Семікіна В., учениця 10-А класу, стала лауреатом;
  • в обласному конкурсі на кращу шкільну ілюстровану газету “Життя без електро-травматизму” у номінації “За розкриття тематики “Охорона праці” – Баранцевич Є., учениця 10-А класу, отримала І місце;
  • Кукукс М., учениця 9-А класу, отримала І місце у районному етапі конкурсу “Слобожанська муза” у номінації “Сольний спів”;

Певних успіхів досягли учні в спортивних змагання, а саме:

  • Путренко М., учениця 11-А класу обрала І місце у чемпіонаті України зі спортивної акробатики
  • змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч” (ІІІ місце), міні-футболу на першість району;
  • змаганнях з картингу “Форсаж-2014” тощо.

    Результативністю відзначається робота ансамблю сучасного танцю “Гранд”:

  • обласний фестиваль сучасної хореографії “Мотор Цест” - І та ІІ місця;
  • телевізійне шоу “Взірець таланту” - І місце у номінації “Експресивний колектив”;
  • міський фестиваль “Харківська осінь” - .І, ІІ та ІІІ місця.
Підсумки участі учнів у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
 з начальних  предметів у 2014/2015 навчальному році:

Предмет

Переможці

Фізика

Гавриленко І. (10-Б кл.) – ІІІ місце

Англійська мова

Полуектова А. (8-А кл.) – ІІІ місце,

Лобасенко Ю. (9-А кл.) – ІІІ місце

Економіка

Круглов М. (8-А кл.) – І місце,

Гавриленко І. (10-Б кл.) – ІІІ місце,

Демченко А. (10-Б кл.) - ІІІ місце,

Козлова К. (11-А) – ІІІ місце.

Хімія

Гавриленко І. (10-Б кл.) –  ІІ місце

Астрономія

Гасанов Р. (11-А кл.) – ІІ місце

Графік проведення
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Дата

Предмет

07.10.2014

Фізика

08.10.2014

Географія

09.10.2014

Хімія

10.10.2014

Українська мова та література

14.10.2014

Математика

15.10.2014

Біологія

16.10.2014

Історія

17.10.2014

Англійська

21.10.2014

Інформатика

22.10.2014

Правознавство

23.10.2014

Економіка

24.10.2014

Екологія

28.10.2014

Астрономія

 

 

Методичні рекомендації щодо проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та екології
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

 

 

 

 

 

 


2013/2014 навчальний рік

Переможець конкурсу творчих робіт ''Мій біль - Чорнобиль'': Чепурін Максим, учень 7-А класу

   

Результати IV етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році:

 Іванова Альона, учениця 11 класу (учитель Шепель Л.Ю.) отримала  Диплом ІІІ ступеня з  олімпіади з педагогіки і психології

Участь у конкурсі англійської мови "Гринвич"

 

 

Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів (2013/2014 навчальний рік)

Навчальні предмети

Загальний рейтинг ХЗОШ №118 серед шкіл району

Протоколи оцінювання райнного журі (скачати)
Педагогіка та психологія 1 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології
Астрономія 5  місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
Правознавство 9 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Інформатика 13 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Екологія 7 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з екології
Економіка 1 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки
Хімія  4 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
Англійська мова 9  місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Фізична культура 17 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури
Українська мова та література 6 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Російська мова та література 5 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури
Історія 6 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
Математика 10 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
Біологія 6 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
Географія 6 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Фізика 4 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
Трудове навчання 9 місце Результати II етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

 

Методичні рекомендації щодо проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році 
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з предметів ''Трудове навчання'' та ''Технології''
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з предмету ''Фізична культура''