![](/uploads/editor/4166/494120/sitepage_326/images/risunok1.jpg) | Керівник Центру - Хлуєва Анастасія, учениця 9-Б класу Куратор - Братковська С.М., вчитель математики. · створює групи для допомоги в навчанні учням, які цього потребують; · допомагає вчителям у проведенні предметних тижнів, місячників, олімпіад, у роботі МАН, конкурсах “Кенгуру”, “Колосок”, інтелектуальних конкурсах; · організовував участь школярів в експедиціях і конкурсах “Ордени та медалі моєї родини”, “Моя Батьківщини - Україна”, “Мій біль - Чорнобиль”, “Я хочу жити в якісному світі”, · контролює виконання домашніх завдань, ведення щоденників учнями навчального закладу. |
![](/uploads/editor/4166/494120/sitepage_326/images/risunok2.jpg) Переможці районного конкурсу знавців англійської мови | ![](/uploads/editor/4166/494120/sitepage_326/images/risunok3.jpg) Свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, МАН |